Menu
Sepetiniz

Hakkımızda

BEDAYİ HOBİ GROSS

Ahşap Hobi malzemeleri ve Rich boyaları satışında Ankara’da ileri gelen bir firma olan Bedayi Hobi Gross hem online satış hem de mağazadan satış konusunda kalitesi ve uygun fiyatları ile isim yapmış bir markadır. www.hobigross.com'da aradığınız birçok kategoride hobi malzemesi bulmanız mümkün. Kaliteli ve güvenilir ürün satışı yapan Bedayi Hobi Gross, hobby craft sektöründe isim yapmış olup,  Rich boya bayileri denildiğinde ilkler arasında bulunmakta, aynı zamanda ahşap MDF atölyesi olarak da faaliyet göstermektedir.

Ahşap Hobi malzemeleri, Rich boyaları ve diğer tüm malzemelerimiz perakende ve toptan olarak pazarlanmaktadır. Müşterilerimiz arasında özel ve kamu olmak üzere dekoratif boyama kursları, meslek edinme kursları ve özel kolejler de bulunmaktadır.

Atölyemizde Klasik Ahşap makinelerı haricinde birde CNC – Router Makinesi vardır. CNC Makinemiz  2m x 3m boyunda olup hassas işler çıkarmaktadır. Dolayısıyla diğer sektörlere de Ahşap Kutu Hediyelik Eşya, Abajur ve aklınıza gelebilecek her türlü ürünü veya yarı mamülü demir ve çelik olmadığı sürece fason olarak kesmekteyiz. CNC – Router  Fason Kesim işlerinizin grafik çizimini ya kendi bünyemizde sizin için yapmaktayız yada sizin kendi çiziminizi kullanıp kesimleri gerçekleştirmekteyiz.

 

Aklınıza takılabilecek her türlü sorularınız için lütfen bizi arayınız…

 

 

HİZMET VERDİĞİMİZ KATEGORİLER;

·         MDF&AHŞAP: Ahşap torna ürünler, anahtarlık ve askılar, bebek ürünleri, kapı süsleri, kutular, panolar, raflar ve dolaplar saatler, sehpalar, tepsiler, telefonluk ve dresuarlar ve diğer sanatsal hobi malzemeleri.

·         SERAMİK: Seramik objeler

·         POLYESTER: Ahşap dekorları, biblo modelleri, çerçeve modelleri ve takımları, duvar süsleri, lafız takımları, magnetler, masa süsleri.

·         SU BAZLI AKRİLİK HOBİ BOYALARI: Özel efekt boyaları, boyutlu boncuk boyalar, çatlatma boyları, chalked boyalar, ebru boyaları ve malzemeleri, eskitme boyaları, floresan boyalar, hayalet boyalar, karatahta boyaları, metalik- simli boyalar, multi surface boyalar, rölyef pastalar, su bazlı akrilik boyalar, tutkallar, vernikler, vintage boyalar, yardımcı yan ürünler.

·         SÜSLEME DESENLERİ: Dekopaj desenleri, pirinç dekopaj desenleri, stencil şablonlar, kolay transfer ürünleri.

·         EL YAPIMI OBJE BORDÜR: Seramik hamurundan hazırlanan tamamlayıcı yan ürünlerdir. Isıya maruz bırakarak eğilebilir objelerdir. Örneğin; Oval dekorasyon eşyalarında da rahatlıkla kullanabilirsiniz.

·         FIRÇA VE YARDIMCILAR:

·         SABUN VE TAŞ TOZU: Taş tozları, sabun bazları, esanslar, renklendiriciler, renkli kutular.

·         TEKSTİL ÜRÜNLERİ: Keçe çeşitleri, ip çeşitleri, kurdele çeşitleri, tül çeşitleri, abaka ve danteller.

·         TERARYUM TASARIM: Fanuslar, minyatür, figür ve objeler, süsleme malzemeleri.

·         ÇİNİ MALZEMELER: Çini boyaları ve diğer malzemeler.

·         SİLİKON KALIPLAR: 1. Sınıf silikon malzemeden üretilen dekorasyon ve süsleme amaçlı kullanıma açık silikon kalıp modelleridir.